Novinky

Nová kategorie v našem e-shopu - ICEBREAKER OUTLET

nepálské kalendáře 2018

Opět nabízíme originální nepálské kalendáře vyrobené z ručního papíru Lokta. Z každého prodaného kalendáře věnujeme 50,- Kč na konto SOS Nepál společnosti Člověk v tísni. Potvrzení o daru za rok 2016 naleznete zde

Vrácení zboží

Vážení zákazníci, nevyhovující zboží prosím posílejte na adresu: OUTDOOR OUTLETS, Barákova 237, 251 01 Říčany. Prosíme neposílat na adresu sídla firmy. Více informací naleznete zde. Děkujeme

prázdninová otevírací doba

Vážení zákaznici, v červenci a v srpnu bude mít náš obchod OUTDOOR OUTLETS v Říčanech otevřeno v pracovních dnech pouze do 18:00. Děkujeme za pochopení.

VELIKONOČNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

Vážení zákazníci,  náš kamenný obchod OUTDOOR OUTLETS bude z důvodu státních svátků v pátek 14.4. a v pondělí 17.4. UZAVŘEN. V sobotu 15.4. bude otevřeno standardně 9-16 hod. Vaše objednávky budou expedovány v úterý 18.4. Děkujeme za pochopení. 

Výprodej zimní kolekce

Zlevnili jsme pro vás desítky stylů převážně ze zimní kolekce. Přehled zlevněných produktů naleznete zde.

SOS Nepál

Pomáháme obětem zemětřesení v Nepálu. Na konto SOS Nepál společnosti Člověk v tísni jsme odeslali 5 000 Kč, které jsme získali prodejem kalendářů. Děkujeme Vám všem, kteří jste tyto kalendáře zakoupili. Náhled potvrzení je zde.

 

nový dopravce

Nyní si můžete vaše zásilky nechat poslat dopravcem GLS. Cena za dopravu je 89 Kč po ČR (nad 1 999 Kč ZDARMA) a 5 EUR na Slovensko (nad 149 EUR ZDARMA)  

nová značka na e-eshopu

Nově jsme na e-shop přidali českou značku KAMA. V nabídce naleznete převážně čepice a šály. Dle zájmu budeme sortiment této značky dále rozšiřovat.

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 46 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.