Aktuální provozní situace

Vážení zákazníci,

 

v souladu s nařízením Vlády ze dne 14.3. jsme dočasně uzavřeli náš kamenný obchod OUTDOOR OUTLETS v Říčanech. Pokud máte u nás k vyzvednutí objednávku, prosím zavolejte na číslo +420 778 480 522 (po-pá 10-17) a domluvte se na předaní zásilky. Samozřejmě není problém objednávku poslat vámi zvoleným způsobem, případně ji nechat na prodejně k pozdějšímu vyzvednutí.

 

E-shop funguje bez přerušení.

 

Jako kompenzaci ke zrušeným osobním odběrům nabízíme dopravu zdarma při nákupu nad 1 000 Kč. Stačí při procesu objednávky zadat slevový kód KORONA. Pro nákup v EUR nabízíme dopravu zdarma od 100 EUR, kód KORONAEU. Nabídka dopravy zdarma platí po dobu uzavření naší kamenné prodejny.

 

Objednané zboží doporučujeme zaplatit kartou přes platební bránu nebo převodem. Společnost Zásilkovna ruší na výdejních místech příjem hotovosti a ne všude akceptují platbu kartou.

 

Aktualizace 16.3. 8:30

Vzhledem k možným komplikacím při převzetí zásilky nedoporučujeme objednávat zboží na dobírku. Prosím využijte platbu přes platební bránu (doporučujeme), případně bankovním převodem.

 

Věříme, že nám zachováte přízeň i v této nelehké době.

 

Za OUTDOOR OUTLETS

 

Petr Šupich

+ 420 605 269 215